fbpx

הבילוי הדיגיטלי שלך

הרצאות לרכישה מקוונת בשיתוף YNET

הרצאות מקוונות באורך של כ 45 דק' זמינות לצפייה באופן מיידי עם סיום תהליך הרכישה.
תוכלו לחזור ולצפות בהן ככל שתרצו ומתי שתרצו. צפיה מהנה!

בטיפול עם דני פרידלנדר
 • דני פרידלנדר
 • עידן הקורונה הכניס את כולנו ל"הפרעת קשר". הקשרים שלנו עם בני הזוג, עם הילדים, עם ההורים והחברים השתנו ויראו אחרת מעתה והלאה. חוסר הוודאות, החרדה הכלכלית ותנאי הלחץ שאנו חווים עלולים להשפיע עלינו לרעה, אך יש בהם גם הזדמנות להתחדשות ולאושר.

  הצטרפו לשעת טיפול עם  דני פרידלנדר, הפסיכולוג של "חתונה ממבט ראשון",  שתעניק לכם כלים אפקטיביים להתמודדות עם המציאות החדשה, אופטימיות והזדמנות למימוש האושר גם בימים מורכבים.

לא זמין
מוח בהסגר
 • ד"ר יוסי חלמיש
 • ד"ר יוסי חלמיש, רופא וחוקר מוח, מייסד "בשביל המוח" בהרצאה מרתקת על השינויים שכופה שגרת חיינו על המוח שלנו ומה אנו יכולים לעשות כדי לעצב את ההתפתחות המוחית שלנו המוח שלנו הוא איבר גמיש: הגורם המשפיע ביותר על תפקודי המוח הוא לא רק מספר תאיו אלא ההקשרים ביניהם – החיווט המוחי שלנו, ומה שאנחנו עושים כדי לפתח ולשמור עליו.

  בידוד חברתי, ירידה בפעילות פיזית ומנטלית משפיעים באופן ברור על היכולות המוחיות שלנו. הצטרפו לד"ר יוסי חלמיש לנסיעה בטוחה ב"כבישי המוח" שתסייע לכם לפתח עוד ועוד כישורים בימי קורונה ובכלל.

לא זמין
המהפיכה שאחרי קורונה
 • פרופ' דוד פסיג
 • "איך יראה העולם ביום שאחרי הקורונה?" הרצאתו של פרופ' דוד פסיג, עתידן המתמחה בחיזוי מגמות טכנולוגיות, חברתיות וחינוכיות, ראש המעבדה למציאות מדומה באונ' בר אילן. חוקרי עתידים בכל העולם מנסים לשרטט את העולם ביום שאחרי הקורונה.

  פרופ' פסיג, מבכירי העתידנים בישראל ובעולם ומחבר הספרים "2048" "צופן העתיד", מציג את המתודולוגיות להבנת האנושות, הטכנולוגיה והגיאופוליטיקה של העתיד הקרוב והרחוק: האם העולם הווירטואלי יגבר על העולם האמיתי? איזו צורה ילבשו הקשרים החברתיים שלנו? האם מדענים יהיו חשובים יותר מפוליטיקאים? ומה יהיה כוחן של ממשלות?
  הרצאה שהיא מסע אל העתיד.

לא זמין
כאוס משפטי בחסות המגיפה
 • ד"ר לימור עציוני
 • בחודשיים האחרונים הומטרו עלינו מדי ערב שלל הוראות הנחיות ואיסורים. מערכת משומנת של הרתעה וסנקציות המופעלת בימים כתיקונם נגד עבריינים החלה לפעול נגד כולנו. עשרות אלפי כתבי אישום וקנסות חולקו לאזרחים שומרי חוק.

  האם הודעת ראש הממשלה או מנכ"ל משרד הבריאות היא הוראה מחייבת? מתי וכיצד הופכת מסיבת עיתונאים לקנס בסך 5000 ₪? האם שוטרים יכולים לקנוס את הילדים שלכם? ומה לכל הרוחות לעשות עם הקנס שקיבלתם? אל תקבלו כל החלטה לפני שתשמעו את הרצאתה המרתקת של ד"ר לימור עציוני, עורכת דין, מומחית למשפט פלילי ודקאנית ביה"ס למשפטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט לשעבר.

לא זמין
בין מיתוס לאמת
 • פרופ' איתן פרידמן
 • מאז נחשפנו לקורונה הנגיף תקף כשני מיליון חולים ושינה את פני העולם. המחקר עדין לא הושלם והמידע אודותיו משתנה ככל שהוא מצטבר ונחקר. בדרך שמענו אין ספור מיתוסים, בדיות וחצאי אמיתות שמקורם בעיקר בחששות ופחדים.

  הרצאתו של פרופ' פרידמן, חפה מאינטרסים או מהצורך לדברר את מדיניות משרד הבריאות, חושפת את כל האמת על מה שידוע עד כה על הנגיף: האם פותח במסגרת לוחמה ביולוגית, קונספירציה שרקחו ביל גייטס והסינים, או עטלף?

  אילו מחלות רקע מסוכנות לנדבקים ואילו לא? האם ויטמינים יכולים לסייע בהתגברות על הנגיף? האם אנחנו יכולים לחזק את המערכת החיסונית שלנו? האם אכן יהיה "גל שני" של התפרצות ומתי, וכיצד יתנהג הנגיף הבא שיתקוף אותנו? מורה נבוכים בכאוס המידע.

לא זמין
המבצעים הסודיים של המוסד והשב"כ
 • ד"ר רונן ברגמן
 • מה הפך את קהילת המודיעין הישראלית למושא הערצה וחיקוי ברחבי העולם? אילו שיטות מבצעיות קיבלו גינוי מצד ארה"ב אך הועתקו מהמוסד על ידי קהילות המודיעין הזרות? מי היה היעד המודיעיני שנרדף במשך 26 שנים ב 41 מדינות וזכה לשם הקוד "מוריס"?

  בהרצאה מיוחדת של ד"ר רונן ברגמן, מחבר הספר "השכם להורגו" ומומחה בעל שם עולמי למודיעין תקבלו הצצה לקהילת המודיעין הישראלית אפופת הסוד אך עטורת התהילה. רונן ברגמן חושף את הסיפורים המרתקים שטרם סופרו על מבצעי המודיעין והסיכולים הממוקדים ששינו את מסלול ההיסטוריה ומציג שאלות לגבי מוסר, חוקיות ואפקטיביות של קהילת המודיעין הישראלית.

לא זמין
All articles loaded
No more articles to load

הישארו מעודכנים בבילויים הכי שווים

כניסת משתמשים